Niezwykłe noclegi w Zatorze


Scandinavia Marine nie jest zwykłym produktem, czy usługą - to gwarancja przeżycia czegoś zupełnie nowego, w pierwszym w Polsce ośrodku zbudowanym z kontenerów morskich!

Mnóstwo atrakcji

Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw i beach bar, który powstał w otoczeniu rozległych stawów z obszaru Natura 2000. To przestrzeń, w której poczujesz wakacyjne wibracje. Możesz skorzystać z boiska do siatkówki plażowej lub odpocząć, delektując się pięknymi widokami i gorącym piaskiem. 

Tym, którzy przyjechali do Zatoru, by skorzystać z licznych atrakcji parku rozrywki, oferujemy transfer do Energylandii naszym stylowym, sprowadzonym z USA busem. Dzięki temu nie musisz się martwić o parkowanie.

Dodatkowe atrakcje

Restauracja

Plac zabaw

Beach bar

Obszar Natura2000

PROSTO Z USA

Transfer do Energylandii dla naszych gości
Plac zabaw na terenie ośrodka Plac zabaw na terenie ośrodka
Bilety do energylandii 5% taniej Bilety do energylandii 5% taniej

Nowoczesny design

Nasz kompleks widoczny jest z daleka, bo w całości składa się z odpowiednio zaadaptowanych kontenerów morskich. Są one pomalowane na intensywne kolory i tworzą oryginalną, industrialną kompozycję. Wnętrza przypominają lofty, ponieważ pojawia się w nich surowy beton, ale też elementy drewniane i metalowe. Scandinavia Marine na pewno nie jest standardowym obiektem, a oferowane przez nas noclegi to nie tylko szansa na wypoczynek w komfortowych warunkach, ale też możliwość zapoznania się z nietypowymi aranżacjami i wystrojem. 

Nadając drugie życie morskim kontenerom, odnawiając je i dostosowując do potrzeb naszych gości, stworzyliśmy miejsce, które jest połączeniem luksusu i ekologii. Jeśli podobają Ci się takie niebanalne architektoniczne rozwiązania i lubisz w czasie podróży odwiedzać niekonwencjonalne ośrodki, koniecznie zaplanuj podróż, poznaj Zator i najbliższe okolice!

* - Podane ceny mogą się różnić. Aktualne ceny znajdziesz w oknie rezerwacji, po kliknięciu "Zarezerwuj".

Zobacz stronę Scandinavia Resort

Restauracja, skandynawskie domki oraz letnia plaża!
Recepcja czynna 24/7
Zator, ul. Stawowa 15
+48 570 00 02 03
recepcja@scandinaviaresort.pl

Dziękujemy za sezon 2021!

W tym roku startujemy od 1 kwietnia - do zobaczenia!